
Wi-Fi модуль реле Sonoff Mini R2 вимикач для розумного дому 220 В 10 A
336 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: fd-7000000970
+380 (66) 316-90-99
- +380 (68) 296-10-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Модуль Sonoff Mini R2 — компактний перемикач для керування й автоматизації роботи побутової техніки, електроніки та освітлення в системі "Розумний дім". На відміну від попередньої версії, ця модель має вбудовану антену, а також здатна монтуватися в розподільну коробку будь-якого розміру.
Пристрій підтримує інтеграцію в локальні системи керування розумним будинком Home Assistant, openHAB,ioBroker тощо. Усі необхідні інструкції для цього містяться тут. Для дистанційного керування реле необхідно встановити застосунок eWeLink з Apple App Store або Google Play.
Під'єднання реле:
- Від'єднати подавання живлення
- Завантажити та встановити на смартфон застосунок eWeLink, запустити його, пройти реєстрацію, додати пристрій
- Під'єднати до модуля живлення від мережі 220 В і навантаження до 10 А (відповідно нанесеної нижче схеми)
- Натиснути та утримувати кнопку на передній панелі пристрою поки не почне блимати світлодіод, після чого смартфон має знайти пристрій
- Ввести назву пристрою і вказати параметри Wi-Fi мережі
- Пристрій готовий до роботи
- Вхідна напруга: AC 100-240 В
- Максимальне навантаження: 10 А
- Wi-Fi стандарт: 802.11 b/g/n
- Розміри: 42.6 х 43.3 х 20 мм
- Вага: 37 г
Характеристики
Основні | |
---|---|
Виробник | B&G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴